Podporujeme chytré a odvážné nápady

Právě z nich se totiž rodí průlomové projekty, které jednou změní celá odvětví. A o to nám v PRIME FUND Lab jde. Máte inovativní projekt, který by nás mohl zajímat? Pošlete nám svůj Pitch Deck!

Místo otevřené experimentům

PRIME FUND Lab je investiční laboratoř. Investujeme do odvážných inovací s ESG přesahem. Chceme být u jejich rozvoje od samého začátku. A chceme je provázet až do vyšších investičních pater.

O nás

Co není zakázáno, je dovoleno.

Podporujeme neotřelé nápady z nejrůznějších oborů. Investujeme do zakladatelů, kteří mají odvahu bořit zažité pořádky a posouvat hranice možného v technologiích, procesech, komunikaci i jinde. Zajímají nás inovace, které respektují hodnoty ESG a mají pozitivní dopad na životní prostředí nebo společnost.

Proč s námi spolupracovat

Pre-seed / Seed investice

Projektům se zajímavým potenciálem nabízíme rozjezdové investice ve výši až 1 000 000 Eur.

Férové
podmínky

Vždy plníme naše závazky. To samé čekáme od foundera. Férový a čestný přístup.

Mentorský, ne direktivní přístup

Je to váš projekt. My jsme investoři. Pomůžeme svým know-how, ale řízení necháme na vás.

Pokračující podpora A+

Úspěšné projekty převádíme do fondu SICAV, kde se otevírají dveře k dalším kolům investic.

Zašlete pitch deck

Máte inovativní projekt, který by nás mohl zajímat? Vstupte do naší laboratoře a pošlete svůj Pitch deck ještě dnes.

Co nás zajímá?

Ambice

Klíčová je inovace, kterou přinášíte. V jakémkoli oboru. Zaměříme se na váš růstový mezinárodní potenciál, škálovatelnost a kvalitu týmu.

ESG přesah

Soustředíme se na projekty, které podporují udržitelnost nebo mají jiný pozitivní dopad na životní prostředí a společnost.

Vzájemná chemie

Bez té to nejde. Až se potkáme u jednoho stolu, musíme si „sednout“. Čísla pro nás v investičním partnerství zdaleka nejsou všechno.

Dlouhodobé partnerství

Pokud si „plácneme“, máme zájem vás investičně provázet od rozjezdu až k pokročilé expanzi. Rádi v budoucnu podpoříme i váš spin-off.

Cesta vzhůru

Krok za krokem

tým

Naši lidé

Jan Svoboda

FOUNDING PARTNER

Jan Svoboda

Zkušený venture kapitálový investor, který se v oboru pohybuje více než 15 let. Specializuje se na strategické řízení a akvizice, jeho vášní jsou moderní technologie. Založil Vertex Fund a v minulosti byl členem dozorčí rady AVANT investiční společnosti, a.s., největšího tuzemského správce fondů kvalifikovaných investorů. Cenné know-how má i v oblasti marketingu a komunikace. Ještě než se naplno ponořil do světa investic, působil na pozici markentingového ředitele TV Prima a později i jako obchodní a marketingový ředitel České televize.

Dušan Moskaliev

FOUNDING PARTNER

Dušan Moskaliev

Odborník uznávaný Českou národní bankou k výkonu funkce u finančních institucí. V bankovnictví a finančním řízení firem se pohybuje přes 20 let. Makléřskou licenci pro obchody s cennými papíry získal již v roce 1995. V minulosti pracoval pro Vereinsbank, Deutsche bank a na vedoucích pozicích českých a slovenských společností skupiny Raiffeisenlandesbank Oberösterreich nebo v představenstvu spořitelního družstva. Je také zakládajícím partnerem skupiny nemovitostních fondů ZDR Investments a prvního investičního fondu do veterinární péče v České republice First Veterinary Fund Central Europe SICAV a.s.

Martin Hudos

CEO

Martin Hudos

Velmi zkušený odborník v oblasti IT technologií a managementu. V IT světě se pohybuje přes 20 let. V PRIME FUND ze své pozice odpovídá za vedení společnosti, včetně řízení rizik.
Využívá při tom dlouholetých zkušeností ze společností Accenture a Deloitte, kde se věnoval IT transformačním projektům, digitalizaci, systémové integraci, cloudovým technologiím a kyberbezpečnosti. Vedle toho má zkušenosti i s finančním řízením, vyhodnocováním a řízením rizik a managementem na nejvyšších úrovních. Je držitelem certifikátů MSP, PRINCE2, ITIL v3 a ScrumMaster.

Petra Kubů

FINANCIAL ANALYST

Petra Kubů

Tereza Kopecká

HEAD OF MARKETING

Tereza Kopecká

Tereza se přes 10 let věnuje marketingu, marketingové komunikaci, sociálním sítím,event managementu a PR. Má zkušenosti jak z korporátních firem, tak i z menších společností, které spadaly do oblastí soukromého školství, IT, nadačních fondů a kreativních agentur.

Jana Michalová

PROCESS COORDINATION MANAGER

Jana Michalová

Jana se pohybuje v oblasti koordinace procesů a podpory vrcholového managementu více jak 12 let. Věnuje se internímu projektovému řízení a koordinaci projektů od začátku do konce. Jejím cílem je zajišťovat hladký průběh procesů ve firmě. Před příchodem do skupiny PRIME FUND pracovala například ve firmách Deloitte či Komerční banka.

Vybrané projekty

Foxdeli

Inovativní automatizovaná marketingová platforma, která se zaměřuje především na prvotřídní ponákupní zážitek a zvýšení online prodejů. Služby Foxdeli využívají například e-shopy Trenyrkarna.cz, Decathlon, Econea nebo Footshop.

Apetee

Komplexní digitální řešení pro gastro provozy. Usnadňuje management a dostává podniky blíž k jejich zákazníkům. Apetee umožňuje snadno sdílet jídelní lístky a zákazníci si jeho prostřednictvím snadno zarezervují stůl.

ETW

Průkopník recyklace jednorázových plastů z běžného odpadu. ETW má unikátní proces, který přeměňuje běžný plastový odpad na vysoce kvalitní regranulát. Z něj se posléze vyrábí produkty denního využití. Služby ETW využívají například Orkla, Zalando, Unilever nebo Dow.

PRIME HOUSE, Křižíkova 30

Kontakt

Potkejme se

PRIME FUND Lab a.s.
PRIME HOUSE
Křižíkova 30, Praha 8 – Karlín

Chráněno Google reCaptcha V3

Děkujeme

Vaši zprávu jsme přijali