CZ EN

Podporujeme chytré a odvážné nápady

Právě z nich se totiž rodí průlomové projekty, které jednou změní celá odvětví. A o to nám v PRIME FUND Lab jde. Máte inovativní projekt, který by nás mohl zajímat? Pošlete nám svůj Pitch Deck!

Místo otevřené experimentům

PRIME FUND Lab je investiční laboratoř. Investujeme do odvážných inovací s ESG přesahem. Chceme být u jejich rozvoje od samého začátku. A chceme je provázet až do vyšších investičních pater.

O nás

Co není zakázáno, je dovoleno.

Podporujeme neotřelé nápady z nejrůznějších oborů. Investujeme do zakladatelů, kteří mají odvahu bořit zažité pořádky a posouvat hranice možného v technologiích, procesech, komunikaci i jinde. Zajímají nás inovace, které respektují hodnoty ESG a mají pozitivní dopad na životní prostředí nebo společnost.

Proč s námi spolupracovat

Pre-seed / Seed investice

Projektům se zajímavým potenciálem nabízíme rozjezdové investice ve výši až 1 000 000 Eur.

Férové
podmínky

Vždy plníme naše závazky. To samé čekáme od foundera. Férový a čestný přístup.

Mentorský, ne direktivní přístup

Je to váš projekt. My jsme investoři. Pomůžeme svým know-how, ale řízení necháme na vás.

Pokračující podpora A+

Úspěšné projekty převádíme do fondu SICAV, kde se otevírají dveře k dalším kolům investic.

Zašlete pitch deck

Máte inovativní projekt, který by nás mohl zajímat? Vstupte do naší laboratoře a pošlete svůj Pitch deck ještě dnes.

Co nás zajímá?

Ambice

Klíčová je inovace, kterou přinášíte. V jakémkoli oboru. Zaměříme se na váš růstový mezinárodní potenciál, škálovatelnost a kvalitu týmu.

ESG přesah

Soustředíme se na projekty, které podporují udržitelnost nebo mají jiný pozitivní dopad na životní prostředí a společnost.

Vzájemná chemie

Bez té to nejde. Až se potkáme u jednoho stolu, musíme si „sednout“. Čísla pro nás v investičním partnerství zdaleka nejsou všechno.

Dlouhodobé partnerství

Pokud si „plácneme“, máme zájem vás investičně provázet od rozjezdu až k pokročilé expanzi. Rádi v budoucnu podpoříme i váš spin-off.

Cesta vzhůru

Krok za krokem

Zakladatelé

Naši lidé

Honza je zkušeným venture kapitálovým investorem. Specializuje se na strategické řízení a akvizice, jeho vášní jsou moderní technologie. V minulosti působil jako člen dozorčí rady AVANT investiční společnosti, a.s., největšího tuzemského správce fondů kvalifikovaných investorů. Má taky cenné zkušenosti z oblasti marketingu a komunikace. Ještě než se naplno ponořil do světa investic, byl marketingovým ředitelem TV Prima a později vedl oddělení marketingu a obchodu.

Dušan se pohybuje v bankovnictví a finančním řízení firem přes 20 let. V minulosti působil v německých bankovních skupinách Vereinsbank a Deutsche bank, ale také na vedoucích pozicích českých a slovenských společností skupiny Raiffeisenlandesbank Oberösterreich či v představenstvu spořitelního družstva. Je také zakládajícím partnerem skupiny nemovitostních fondů ZDR Investments a prvního investičního fondu do veterinární péče v České republice First Veterinary Fund Central Europe SICAV a.s.

Honza
Dušan

Vybrané projekty

Foxdeli

Inovativní automatizovaná marketingová platforma, která se zaměřuje především na prvotřídní ponákupní zážitek a zvýšení online prodejů. Služby Foxdeli využívají například e-shopy Trenyrkarna.cz, Decathlon, Econea nebo Footshop.

Apetee

Komplexní digitální řešení pro gastro provozy. Usnadňuje management a dostává podniky blíž k jejich zákazníkům. Apetee umožňuje snadno sdílet jídelní lístky a zákazníci si jeho prostřednictvím snadno zarezervují stůl.

Erbia Mobile

Nezávislý virtuální operátor s přístupem k síti T-Mobile a Vodafone. V síti T-Mobile se jedná o jeden ze dvou subjektů, které postoupily do programu MVNO druhé generace. Erbia Mobile je druhým největším nezávislým virtuálním operátorem pod sítí T-Mobile.

PRIME HOUSE, Křižíkova 30

Kontakt

Potkejme se

PRIME FUND Lab a.s.
PRIME HOUSE
Křižíkova 30, Praha 8 – Karlín

Chráněno Google reCaptcha V3

Děkujeme

Vaši zprávu jsme přijali